x
Auto Styl Sp. z o.o.
 

Ford KA

Całkowicie odmieniony

Kiedy po raz pierwszy model Ka pojawił się na drogach, wywołał wówczas duże poruszenie. Nowy Ford Ka podtrzymuje tę tradycję. Nasza filozofia kinetic Design zdążyła już zebrać mnóstwo entuzjastycznych recenzji i pochwał od mediów motoryzacyjnych. Nowy Ka jest pogodny, przyjazny i fantastycznie się prowadzi – to naprawdę zupełnie nowy standard w klasie małych aut.

Płynne i miękkie linie, zwarta sylwetka oraz nowe kolory – tak z zewnątrz prezentuje się zuchwała osobowość nowego Forda Ka. Jego wnętrze w równym stopniu przyciąga wzrok dzięki świetnie zarysowanej desce rozdzielczej, dwubarwnym fotelom i niezwykłej konsoli środkowej. Dodatkowo, wszystkie te elementy wykończono odważnymi kontrastami wyrazistych barw. Kabina jest zaskakująco przestronna: swobodnie mieści cztery dorosłe osoby, a także – dzięki inteligentnym rozwiązaniom schowków – mnóstwo bagażu.

Teraz, decydując się na Forda Ka, masz wybór w zakresie rodzaju napędu: 1,2-litrowa, 69-konna jednostka benzynowa Duratec oraz 1,3-litrowy, 75-konny turbodiesel Duratorq TDCi.