x
Auto Styl Sp. z o.o.
 
Ford B-MAX

Ford B-MAX

Niesamowity Ford B-MAX został po praz pierwszy zaprezentowany jako samochód koncepcyjny na Targach Motoryzacyjnych w Genewie w 2010 roku i od razu odniósł spektakularny sukces. Tegoroczne Targi w Genewie ujawniły odwiedzającym model produkcyjny. My już dziś zapraszamy do spotkania z pomysłowym Fordem B-MAX.
FORD B-MAX - wygodny, funkcjonalny i bezpieczny

Ford B-MAX


Łatwy dostęp do wnętrza

Dzięki panoramicznie otwieranym drzwiom oraz pomysłowej zmianie konstrukcji nadwozia polegającej na zintegrowaniu z drzwiami słupka B – Ford B-MAX gwarantuje użytkownikom niezwykle wygodny dostęp do wnętrza. Takie rozwiązanie pozwoliło uzyskać wejście o szerokości 1.5 metra.
To jedyny w swojej klasie samochód, który w tak rewolucyjny sposób zmienia spojrzenia na samochody i wyznacza standardy funkcjonalności.
Ford B-MAX WnętrzeNiezrównana wydajność silnika

Pionierskie podejście do projektowania Forda B–MAX widoczne jest również pod maską. Do napędu tego innowacyjnego samochodu stworzyliśmy 1,0 litrowy silnik EcoBoost, który zapewnia osiągi typowe dla jednostki o pojemności 1.6 litra, ale jednocześnie pozwala na znaczną oszczędność w zużyciu paliwa i mniejszą emisję CO2.

Ford B-MAX SilnikKunszt jakości premium

We wnętrzu Forda B–MAX wykorzystano materiały najwyższej jakości. Wyraźnie dostrzega się tu dbałość o detale i precyzyjne wykończenie wnętrza. To elegancki samochód, który w połączeniu z innowacyjnością rozwiązań konstrukcyjnych zapewni Ci niezwykłą wygodę użytkowania pojazdu, komfort, bezpieczeństwo i jakość na wiele lat.

Ford B-MAX Jakość PremiumTu przeczytasz, co dziennikarze motoryzacyjni napisali o Fordzie B–MAX.

Ford B-MAX Katalog Online   Ford B-MAX Cennik   Ford B-MAX Konfigurator